Plateliai   Jachtklubas   Renginiai   Maitinimas   Apgyvendinimas   Pramogos   Naujienos   Atsiliepimai   Galerija   Kontaktai
 
22.05, An 23.05, Tr 24.05, Kt
Didelis debesuotumas Mažas debesuotumas, nedidelis lietus Giedra
+18|+10 +19|+12 +22|+13
Renginiai / Artimiausi renginiai / Buvę renginiai / Tradiciniai renginiai
Birželio 23, 2011
Joninės


Tai ne tik tradicinė lietuvių šventė, bet ir Platelių. Kiekvienais metais čia susirenka šimtai žmonių, kurie nori itin smagiai pasitikti Jonines. Vyksta koncertai, etnografinių ansamblių pasirodymai, pinami vainikai bei leidžiami į ežerą, o sutemus visi patraukia ieškoti paparčio žiedo. Prisijunk ir tu sekančiai metais. Atsivešk šeimą ir draugus, ir pajusk tikrąją lietuvišką dvasią!

Birželio 04, 2011
Nardymo sezono atidarymas


Atšilus orams nardymo centras "Oktopusas" skelbia nardymo sezono atidarymą. Nardymo veteranai, mėgėjai, "Oktopuso" nariai bei jų šeimos kviečia visus prisijunkti ir kitais metais. Tai jau tapo gražia "Oktopuso" ir jachtklubo tradicija.

Gegužės 14, 2011
Platelių ežero valymo akcija


2011 metų gegužės mėnesį Platelių bendruomenės, jachtklubo ir nardymo centro "Oktopusas" suorganizuota ežero valymo akcija pavyko su kaupu. Todėl rengiamasi šią akciją paversti nuolatiniu ir tradiciniu kiekvienais metais vykstančiu renginiu, kur kiekvienas bendruomenės narys galėtų prisidėti prie ežero valymo ir švarinimo. Bendruomenės nariai tikisi sekančiais metais pritraukti daugiau entuziastų, galbūt atvykstančių ir iš kitų miestų. Iki pasimatymo kitų metų gegužės mėnesį!

<< 1 >>

Mūsų draugai
Sprendimas: Intesp@