Plateliai   Jachtklubas   Renginiai   Maitinimas   Apgyvendinimas   Pramogos   Naujienos   Atsiliepimai   Galerija   Kontaktai
 
22.05, An 23.05, Tr 24.05, Kt
Didelis debesuotumas Mažas debesuotumas, nedidelis lietus Giedra
+18|+10 +19|+12 +22|+13
Atsiliepimai
Atsiliepimai 

       Lankėtės su draugais Plateliuose ir užsukote į kavinę "Burės" ?
Atvykote su šeima praleisti kelias dienas prie Platelių ežero ir pasinaudojote Jachtklubo siūloma nakvyne?
      O galbūt poilsiavote ir išbandėte Jachtklubo siūlomas vandens pramogas?

Išsakykite savo atsiliepimus apie Platelių Jachtklubą bei jo teikiamų paslaugų kokybę. Mums svarbi Jūsų nuomonė!

 
Vardas:
El. paštas:
Komentaras:
Apsaugos kodas: Neperskaitau kodo. Kitas kodas: Reload Image
Įveskite kodą:

Ieva (2017-08-24)
Šią vasarą lankiausi Platelių Jachtklube, aplankėme ir restoraną Burės(maistas tobulas, aptarnavimas puikus) bei nardėme su Oktopusas komanda(nuo supažindinimo iki pačio nardymo viskas be priekaištų, PUIKU), viskas nuo apgyvendinimo iki maisto bei pramogų SUPER... Aplankėme šią vietą pirmą kartą, bet faktas, kad čia sugrįšiu dar nekartą ir tikrai su didesne kompanija. Ačiū visai komandai, kas prisidėjo prie nepamirštamo poilsio ir įspūdžių.

nepatenkitas klientas luzusia ranka (2017-08-11)
Apsilankau kiekvienais metais ir kiekvienais metais aptarnavimas toks sakyciau netobulejantis ir si sritis jauciasi nera is prioritetiniu ir kaip busi aptarnautas daugiau ar maziau loterija. Taip ir siemet, nieko per daug nesitikedamas, nusprendziau pavakarieniauti (08.10 d. apie 17val.) cia del ko labai veliau pasigailejau, nes meniu laukiau kol atnes ~20 min ir tik paciam nuejus pasiteirauti, kad gal ne visi staliukai aptarnaujami ji (meniu) po poros minuciu atnese, tik dziaugtis paskubejau, nes dar 20 min laukiau kol priims uzsakyma, nors preisais aptarnaujanti kita mergina spejo isleisti ir priimti tris staliukus prie kai kuriu stalu spejau ir pamatyti visa procesa nuo uzsakymo iki astsiskaitymo, gal todel ir truko kantrybe ir 40 min laukimo man buvo visiska riba, todel nuejau prie baro, susiradau barmene kuri aptarnavo mano staliuka (varu Vaida) ir grazinau jai meniu. Summa summarum, gavosi praktiskai 1 valanda isvaistyto laiko.

Paulius (2017-08-05)
Puiku !
Mūsų draugai
Sprendimas: Intesp@