Plateliai   Jachtklubas   Renginiai   Maitinimas   Apgyvendinimas   Pramogos   Naujienos   Atsiliepimai   Galerija   Kontaktai
 
18.02, Sk 19.02, Pr 20.02, An
Didelis debesuotumas, nedidelis sniegas Didelis debesuotumas, nedidelis sniegas Mažas debesuotumas
−1|−6 +1|−12 −3|−13
Atsiliepimai
Atsiliepimai 

       Lankėtės su draugais Plateliuose ir užsukote į kavinę "Burės" ?
Atvykote su šeima praleisti kelias dienas prie Platelių ežero ir pasinaudojote Jachtklubo siūloma nakvyne?
      O galbūt poilsiavote ir išbandėte Jachtklubo siūlomas vandens pramogas?

Išsakykite savo atsiliepimus apie Platelių Jachtklubą bei jo teikiamų paslaugų kokybę. Mums svarbi Jūsų nuomonė!

 
Vardas:
El. paštas:
Komentaras:
Apsaugos kodas: Neperskaitau kodo. Kitas kodas: Reload Image
Įveskite kodą:

Ieva (2017-08-24)
Šią vasarą lankiausi Platelių Jachtklube, aplankėme ir restoraną Burės(maistas tobulas, aptarnavimas puikus) bei nardėme su Oktopusas komanda(nuo supažindinimo iki pačio nardymo viskas be priekaištų, PUIKU), viskas nuo apgyvendinimo iki maisto bei pramogų SUPER... Aplankėme šią vietą pirmą kartą, bet faktas, kad čia sugrįšiu dar nekartą ir tikrai su didesne kompanija. Ačiū visai komandai, kas prisidėjo prie nepamirštamo poilsio ir įspūdžių.

nepatenkitas klientas luzusia ranka (2017-08-11)
Apsilankau kiekvienais metais ir kiekvienais metais aptarnavimas toks sakyciau netobulejantis ir si sritis jauciasi nera is prioritetiniu ir kaip busi aptarnautas daugiau ar maziau loterija. Taip ir siemet, nieko per daug nesitikedamas, nusprendziau pavakarieniauti (08.10 d. apie 17val.) cia del ko labai veliau pasigailejau, nes meniu laukiau kol atnes ~20 min ir tik paciam nuejus pasiteirauti, kad gal ne visi staliukai aptarnaujami ji (meniu) po poros minuciu atnese, tik dziaugtis paskubejau, nes dar 20 min laukiau kol priims uzsakyma, nors preisais aptarnaujanti kita mergina spejo isleisti ir priimti tris staliukus prie kai kuriu stalu spejau ir pamatyti visa procesa nuo uzsakymo iki astsiskaitymo, gal todel ir truko kantrybe ir 40 min laukimo man buvo visiska riba, todel nuejau prie baro, susiradau barmene kuri aptarnavo mano staliuka (varu Vaida) ir grazinau jai meniu. Summa summarum, gavosi praktiskai 1 valanda isvaistyto laiko.

Paulius (2017-08-05)
Puiku !

Vadybininkė (2016-11-08)
Gerb.Leva, labai atsiprašome už nesusipratimą.Vasaros sezono metu dirba trys administratorės,labai sunku būtų išsiaiškinti,kuri priėmė ir patvirtino rezervaciją.Visos buvo perspėtos to nedaryti vėlyvo rudens ir žiemos sezono metu.Kadangi jau taip atsitiko,norime ištaisyti klaidą ir jeigu neliko didelės nuoskaudos, tai kito sezono metu atvykite pas mus ir Jums bus padaryta didelė nuolaida.Kitam kartui skambinkite man ( 861567354 Dalia) priminkite apie incidentą.Pasistengsiu padaryti viska, kad liktumėt patenkinti.Dar kartelį atsiprašome, o kas nedirba, tas ir nedaro klaidų.Geros dienos.Pagarbiai, Platelių jachtklubo vadybininkė Dalia Buivydienė.

Leva (2016-11-07)
Ačiū, malonioji administratore, kuri užrezervavo dvivietį kambarį 2016.11.10-11-12 dienomis ir patvirtino, kad būsime laukiami penktadienio vakarą sutartu laiku. Jei nebūčiau pasiskambinusi direktoriui, turbūt jau penktadienio naktį prie jachtklubo tektų miegoti mašinoje. Pasirodo, kad Jūs aplamai nebepriimate žmonių, kurie nori apsigyvent viename iš pastato kambarių! Tad administratore, šūdo darbe nemalkite ir pasidomėkite, kokie pakeitimai vyksta Jūsų darbe!

Rūta (2016-10-03)
Poniai liudininkei Elenai Įdomu, kurioje spintoje sėdėjote, kad tapote įvykio liudininke? :) Visų pirma norėčiau paprašyti neskleisti neteisingos informacijos - jokia liudininke jūs nebuvote, mūsų šuns jūs neuostėt, net nebuvote prisiartinusi. Mūsų šuo yra veislinis, puikiai išdresiruotas, ramus švarus ir nesmirdantis labradoras. Mes auginame kūdikį, todėl nešvaraus gyvūno negalėtume laikyti. Visų antra, viešbučio administratorė pažeidė visas gero aptarnavimo taisykles - iš anksto susitarus dėl nakvynės, apšaukė ir išmetė į gatvę su mažu kūdikiu vakare vidury niekur. Linkiu tokioje situacijoje neatsidurti. Nebent neturite širdies ir kūdikio jums negaila. Visų trečia, mes patys dirbame paslaugų srityje, susiduriame su daug turistų, ieškančių Lietuvoje gerų vietų apsistoti. Šios vietos niekam nerekomenduosime, nes būtų gėda. Visų ketvirta, paskaitykite kitus komentarus - jums dar kyla klausimų?

Ilona (2016-09-02)
Rugsėjo pirmąją nusprendėme su šeima nuvykti į Platelius atšvęsti mokslų metų pradžia. Gamta puiki,gražus ežeras sumaneme užsukti į Platelių jacht klubo kavinukę šalia ežeras gražu,užsisakėme maisto,gėrimų atnešė dukrai meškučių koldūnus,dukra paragavo sako mama aš ju nevalgysiu jie neskanus,paragavau tikrai neskanus keistas įdaras kažkoks pasenęs ar sugedęs barmene pasakiau,kad jų nenorime, kad jų skonis tikrai ne šviežias barmene pareiškė čiaupu jūsų problema ir nunešė lėkštę. Likome apstulbęs tokiu aptarnavimu, gavome sąskaitą į kurią įtraukti ir sušvinke koldūnai, nei atsiprašymo nieko :-) susimokejome užvis ir daugiau ten kojos nedelskite.bent būtų atsiprase už klaida bet nieko panašaus padavėja elgesį arogantiškai ir akiplėšiškai nors uzsisakebuvome gan už ne mažą sumą visko 34eurus bet likome lyg per mažai išleidome kad net atsiprašyti nepriėjo :-D

birute (2016-08-18)
Turėjome bėgti į Linelį

birute (2016-08-18)
Iki maisto nepriėjome, nes teko bėgti iš ten net neprisėdus. Ar žino savininkas ir personalas tokius žodžius, kaip ,,akustininė tarša,,. Į šią vietą važiuojama šimtus kilometrų pasimėgauti miško tyla, ežeru, o ne klausytis iš laukan išneštų kolonėlių baisaus triukšmo, kuris padavėjoms gal ir panašus į muziką. Klausytis muzikos mes kiekvienas turim galimybę bet kada, o ežero tylos - tik retomis akimirkomis. Nuvažiavome į ; terasoje ošia eglės, o ne bumčikai.

Jurgita (2016-08-13)
Noriu padėkoti personalui už geranoriškumą, kai pamirštą kavinėje švarkelį pasiūlė atsiųsti į Vilnių paštu. Ačiū!

Elena (2016-07-28)
Perskaičiau Rūtos komentarą a pie"nedraugišką šeimoms su kūdikiais ir šunims" viešbutį.Teko netyčia tapti to incidento liudininke.Ir,žinot,Rūta,su tokiais šunimis lankytis viešose vietose,kur gyvena pilnas viešbutis ir suaugusių,ir mažylių,sakyčiau yra nekultūringa,neestetiška,juolab,kad jūsų šuo siaubingai dvokia.Ir visiškai suprantama administratorės elgsena:ji atsakinga už viešbučio gyventojus visus,kas ir nulėmė jos sprendimą nepriimti jūsų su augintiniu.Ir turėčiau padėkoti Jolantai,kad mano du mažyliai,ir kitų buvome saugūs.

Rūta (2016-07-21)
Nedraugiškas šeimoms su kūdikiais ir šunimis viešbutis. Viešbučio administratorė neturi nei mažiausio supratimo apie bent minimalius aptarnavimo standartus. Į Platelius specialiai važiavome 200 km iš Latvijos, norėdami apsistoti būtent šiame jachtklube. Kadangi žinojome, kad atvyksime vakare, pasiskambinome telefonu ir rezervavome kambarį. Įspėjome, kad atvykstame su mažu vaiku ir labradoru. Atsiliepusi administratorė Vilma maloniai pakvietė atvykti ir užtikrino, kad nebus jokių problemų dėl šuns. Deja, atvykus registratūroje sėdėjo kita administratorė, Jolanta, kuri iš pradžių davė raktus apsižiūrėt, kuo skiriasi paprastas kambarys nuo liukso, o tik apžiūrėjus ir nusprendus imti liuksą, kad visi patogiai pailsėtume po kelionės, Jolanta pakeltu tonu pradėjo aiškinti, kad mūsų nepriims. Kodėl? Dėl šuns. Nes ją atleis direktorius. Nes mes nepatiksim kitiems žmonėms. Nors tuo pačiu metu pro mus praėjo viešbutyje apsistoję svečiai su bigliu, kuris lodamas puolė prie mūsų labradoro, tuo tarpu ramiai laukusio šalia. Nepadėjo ir prašymai bei ašikinimai, kad mes kambarį rezervavome telefonu, kad važiavome 200 km specialiai dėl šios vietos, kad ant rankų – pavargęs nei metukų neturintis kūdikis, kad jau 20 val. ir mes neturime kur dėtis. Administratorė pasiūlė su tuo pavargusiu kūdikiu pasivažinėti aplink „kur nors, gal ką nors rasit“. Buvome Plateliuose, ne didmiestyje, kur galėtume greit surasti vietą kūdikiui pailsėti. Taip ir nepavyko perkalbėti administratorės. Susidūrėme su buku užsispyrimu, isterišku tonu ir visiška nekompetencija. Esame keliavę daug kur, bet tai blogiausia patirtis. Nerekomenduotume niekam. Administratorei Jolantai trūksta elementaraus žmogiškumo ir supratimo – jei ne dėl mūsų, tai bent dėl kūdikio.

Asta (2016-06-25)
Su seima lankiausi kavineje Bures uzsisakiau cezario salotu kai atnese salotas tai net supykino. Nuo skrebuciu varvejo aliejus salotos suvytusios,bendras vaizdas baisus.

Lijana (2016-06-02)
Uzsisakeme karsta obuoliu pyraga,atnese salta.Pyragas turejo buti su ledais,ju ten nebuvo.Pyragas buvo senas,kaip jiems negeda toki pyraga pateikti lankytojams.Svarbiausia tie pyragai buvo uzsakyti vaikams.

poilsiautojas (2015-09-02)
Man patiko.Gražus, tvarkingas viešbutis.Malonus aptarnaujantis personalas.Ežero vanduo labai švarus.Daug vandens pramogų(valtys,vandens dviračiai,jachtos,nardymo paslaugos).Kavinės maistas pakankamai geras.Vakare nemokami koncertai t.y.gyva muzika.Ateityje dar važiuosiu.

Viktorija (2015-08-31)
Esu labai nusivylusi ir noriu pareiksti dideli skunda butent vandens pramogoms. Sestadieni (08.29) sventem mergvakari plateliuose ir buvau uzsakiusi paplaukioti jachta 6 merginom, uzsakymas buvo padarytas daugmaz pries 3 savaites laiko atrodo viska sutarem normaliai ir laika ir suma, atvykstame i vieta o jachtos nera! aplinkiniai nieko nezino, kiti sako kad mus supainiojo su kitais ir sukeite laika, esme kad musu neplukdino ! esu labai pasipiktinusi, visgi svente, normalus zmones taip nesielgia.

Kristina (2014-08-16)
Viešbutis gan neblogas, tik kaina neatitinka teikiamų paslaugų bei kokybės - kambaryje nebuvo feno,arbatinuko,puodelių, kad bent ryte, atsikėlus, galima būtų atsigerti kavos ar arbatos. Lauko aplinkoje trūko pavėsinės, visam viešbučiui teko tik viena šašlykinė, atvykys mus informavo, kad malkos bus - o prireikus - nebuvo. Kavinėje "Burės" maistas patenkinamas, bet vykome valgyti į miestelį.

Art (2013-09-11)
Buvome rugsėjo mėnesį. Ramu, tyku. Na gal kas norėjo ilgiau pamiegoti jau girdėjo praeivių kalbas. Aplinkui gyveno, kiek supratu, daugiausia nardytojai, o jie žmonės negeriantys. Kambarys kurį gavom labai geras. Ypač smagu buvo turėt balkoną į ežero pusę. Viskas buvo bais gerai, liuks. Aptarnavimas, švara, tvarka -- liuks.

Gediminas (2013-07-16)
Lankėmės 20130708iki14Sveiki, dėl triukšmo galiu pasakyti, galėtu būti ramiau nuo 12 valandos tylos metas, tiesa vietiniai linksminasi iš masinu muzika iš jachtos vienos, pergere leido muzika, bet mum nelabai ir maišė, gi tai yra pležas ir žmonės atvažiuoja linksmintis, tad patys žinot kur važiuojat. Šlykštu žiūrėti buvo, kai žmones kurie patys tame viešbutyje gyvena savo keturkojus myžina, ant supyniu kur mazi vaikai rankom liecia, ir plezo teritorijoi šikina, ežere maudo, po viešbuti arkliai vaikšto, na reiktu uždrausti, jachtklubo teritorijoi keturkojus. Administratorės kulturingos, bare kulturingas padavejas, padavejos, ir vyrejas savo darba ismano. Ačiu viešbučio administracijai už malonu aptarnavimą, eile metu ten važiuojam ir esam patenkinti

Lankiausi (2013-05-23)
Per didelis triukšmas naktį, nes kaimo jaunimas per naktį bare geria ir neleidžia miegoti. Nėra jokios apsaugos ir rimties nekties metu.
Mūsų draugai
Sprendimas: Intesp@